Відгуки про компанію Інтернет магазин e-dobavki
- Елена Д.
- Світлана Г.
- Татьяна Д.
- Анна С.
- Людмила И.
- Ирина Т.
- Іванна Г.
Швидка відправка, оригінальний товар, все чудово
- Ангеліна Л.
Оформила та оплатила замовлення 22 квітня. Сьогодні 24 квітня моє замовлення ще комплектується. Дуже довго…
- Наталія К.
Замовлення, що сплачене разом з доставкою скасовано і гроші не повернулись!!!
- Антоніна С.
Все супер