Відгуки про компанію Інтернет магазин e-dobavki
- Єгер І.
- Юля Б.
дякую за зіпсовані смердючі вітаміни)
- Юля Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анжела Д.
Гарне обслуговування, швидко відправили, приємна ціна. Дуже дякую за вашу працю.
- Ирина Б.
- Тетяна П.
Дуже швидко. Ціна доступна. На смак солоденький приємно пити
- Олександра С.
Дякую вам, легко пʼється , почуваюсь добре )
- Игорь М.
Все чудово
- Світлана О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко відправили, все супер- рекомендую!
- Анна С.